BAFRA ALTINYAPRAK İLKOKULU' NDAN ÜST OKUL ZİYARETİ

Bafra Altınyaprak İlkokulu 4. sınıf öğretmenleri, rehber öğretmen ve Müdür Yardımcısı ile beraber 4. sınıf öğrencileri, Bafra Galip Öztürk Ortaokulu´na eğitim amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAFRA ALTINYAPRAK İLKOKULU' NDAN  ÜST OKUL ZİYARETİ

Galip Öztürk Ortaokulu Müdürü Ahmet Kafkas, Altınyaprak İlkokulu Müdürü Hacı Avcı, öğretmenler ve öğrencilerle birlikte Konferans Salonu' na alarak sunumlar yaptı.

Okullarını tanıtan Kafkas, özellikle bu yıl uygulamaya koydukları İngilizce Sınıfı' ndan söz etti.

 Sınıfın nasıl oluşturulduğunu, ne gibi çalışmalar yapıldığını anlattı. Daha sonra İngilizce Sınıfı' na geçildi.

Yabancı Dil ( İngilizce ) Öğretmeni Pınar Gültekin, konuk eğitimcileri içten karşıladı. Kendi öğrencilerini  yerlere oturtarak Altınyaprak İlkokulu öğrencilerine oturmaları için yer verilmesini sağladı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek  öğrencileri ile birlikte İngilizce şarkılar seslendirdiler.

 Okul Müdürü resim atölyesini, ve okulun diğer bölümlerini de knuk öğrencilere gezdirdikten sonra onları uğurladılar.

Bafra Altınyaprak İlkokulu Müdürü Hacı Avcı, Bafra Galip Öztürk Ortaokulu Müdürü  Ahmet Kafkas ´a, Yabancı Dil Dersi öğretmeni Pınar Gültekin ´e, Müdür Yardımcısı Ayşe Dinç Varol' a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Avcı ayrıca, 4. sınıf öğretmenleri D.Tarık Uyar, İsmet Dinç ve Şemsettin Demir , Rehber Öğretmen Tuğba Aydoğdu ve Müdür Yardımcısı Sezer Kol´u  üst okul ziyareti tertipledikleri için de tebrik etti.

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”