AK Parti İlçe Başkanlığından Bafra TSO’ya Ziyaret

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz İlçe teşkilatı ile Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanlığından Bafra TSO’ya Ziyaret

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Oda seçimleri sonucunda tekrar görevlerine devam eden Bafra Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’ı ve Yönetime görevlerinde başarılar diledi.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Başar Bundan önceki dönemlerde olduğu bizi önümüzde ki süreçte de Bafra’mızın ve Bölgemizin sorularına çözüm bulmakta Kamu Kurum ve Kuruluşları, Siyasi Parti Teşkilatları, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Örgütleri ile istişare halinde olacağız. AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz’e ve yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim’ dedi

Gerçekleştirilen ziyarette; Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Bafra TSO Başkan Yardımcısı İsmail Kuloğlu, Bafra TSO Başkan Yardımcısı Mustafa Tokur, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yıldırım, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Şenocak, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yıldızoğlu ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlayan katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”