ATAKUM BELEDİYESİ TSM KOROSU' NDAN MUHTEŞEM KONSER

Samsun Atakum Belediyesi TSM Korosu, Ramazan Sokağı' nda muhteşembir konser verdi. Konserin şefliğini Volkan Sağlam, sunuculuğunu ise Songül hanım yaptı.

ATAKUM BELEDİYESİ TSM KOROSU' NDAN MUHTEŞEM  KONSER

25 civarında TSM eseri izleyiciler tarafından büyük beğeni görürken bol bol alkışaldı. Gerek koro gereksede solo şarkılardan oluşan konseri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı ve eşi de izledi.

Konserde seslendirilen eserlerve sanatçıları ise şöyle:

Kaderimde hep güzeli aradım Koro, Hüsranla gönül hep inler Solist: Gülten Atan, Unutturamaz seni hiç bir şey Solist: Dilek Akdeniz, Aşk Masalı Solist: Nuri Beyhan, Özlediğim şarkısın Solist: Nuran Ekinci, Tövbeler tövbesi Solist: HülyaTan, Susamış  topraklar gibi Koro, Aşkım bahardı Koro, Takvimlerden haberin yok Solist: Berkay Berker, Hiç bir şeydegözüm yok Solist Atiye Ürer, Nasıl geçti habersiz Koro, Ağlamışım,gülmüşüm Solist:Serdar Demir, Değdi saçlarma bahar rüzgarı Solist: Meryem Kaplan, Birfırtına tuttubizi Solist: Filiz Ünal, Yar saçların lüle Lüle, Muhabbet bağına girdim bu gece Koro, Farzet Solist: Ömer Özmersin, SunamSolist: Elif Yazıcı, Ben sana dayanamam yarim Koro, Beklemekten yoruldum Solist: Esra Yücel, Sarsam seni gül dudaklım, Ömrümüzün baharı Koro.

Sazlar: Kanun: Serkan Özbayram, Kemanlar: Mehtap Sağlam, BülentÖzbayram, Yusuf Avcı, Emel Zengin, Udlar: Serkan Tezel, Nurcan Çevik, Eda Erdoğan, Emel Zengin, Günay Bozkut, Aynur Demir, Hedise Işıtan, Hüseyin Avni Urfalı, Viyolensel: Ahmet Abrur, Ritmler: İskender Gezginci, Hasan Gümüştaş,  Klarnet: Özgür Eröztürk, Klavye: Soner Sağlam

Ayrıca Atakum Belediyesi TSM Korosu Şefi Volkan Sağlam da "Sen benim dünyamsın, Gözlerim uykuyla barıştı sanma, İmkansız " adlı şarkıları solo seslendirdi ve güzel sesi ve yorumuyla  bol alkış aldı.

Şarkılara zaman zaman Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı ile eşi ve izleyiciler de iştirak ettiler.

Büyükbeğeni alan konserin bitiminde Atakum Belediye Başkanı İshakTaşcı, Koro Şefi  Volkan Sağlam' a bir teşekkür çiçeği takdim etti.

Oktay ZERRİN- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”