Bafra'da Organizasyoncu

Samsun’un Bafra İlçesinde Nişan, Kına ve Düğün için tek adres, Gökkuşağı Organizasyon

Bafra'da Organizasyoncu

Gökkuşağı Organizasyon sizlere düğün, nişan, kına gecesi ve davet organizasyonlarınız için süsleme ve ekip-ekipman temini, organizasyon hizmetleri veren; organizasyon sektöründe Bafra’da  önde gelen organizasyon firmaları arasında yer alır.
Düğün & Nişan Süsleme paketi: Masa sandalye giydirme, sandalyeler için tül bağlama, masa üstü dantel kapak, masa üstü ayna ve tek kollu çiçekli şamdan, gelin yolu, volkan ve konfetiler, gelin damat masası süslemesi ve çevre süslemesi yapılır.

Balon Süsleme

Balon süslemeleri: Zincir balon süslemesi, balondan kapı kemeri, papatya balon süslemeleri. İşyerinizin veya davet ve organizasyon mekanınızın özel günlerde veya sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde daha çekici ve eğlenceli bir görünüme sahip olmasını ister misiniz? İstediğiniz alanın içini veya dışını balonlarla dekore edelim. Balon süslemeleri ile mekanlarınız mükemmel bir görünüm kazanacak. Çeşitli süs ve balonlarla mekanlarınız bir festival havası yaratıyoruz.

Açılış Organizasyonu yeni bir iş yeri açan firma sahibinin prestiji açısından son derece önemli bir konudur. İlk defa hizmete girecek olan yerin tanıtımının kusursuz olması ve insanları etkilemesi gerekir. Açılış organizasyonu düzenleyecek iş yerinin organizasyon konusunda bilgi sahibi olması gerekir ki alacağı hizmetten memnun kalsın. 
Yeni bir iş yeri sahibisiniz ve heyecanınız dorukta açılış yapacağınız gününde dört dörtlük olmasını istiyorsunuz. Açılış organizasyonu olarak ta aklınızda net fikirler yoksa size çok daha yardımcı olacak hizmetlerimizi sunuyoruz. 

Sünnet Düğün Organizasyonu

Erkek çocuklarının hatırlamak istemedikleri bir gün olan ancak ailelerinin kutlama yapacak kadar gururlandıkları sünnet düğünü organizasyonu, işleriniz için firmamız sizlerin istekleri yönünde Sünnet düğünü organizasyonu düzenlemektedir. Sizlerin yapması gereken bu konuda firmamız ile iletişime geçerek nasıl bir kutlama olacağını, kaç kişiye bu kutlamanın olacağını ve kutlama içeriğini içeren faaliyetlerin neler olacağını Sünnet düğünü organizasyonu firmamıza bildirerek bu konuda sizler için en iyi programı oluşturacaktır.

Adres;İsmetpaşa mahallesi.ishaklı CAD.No:16/A/Samsun/Bafra 

GSM: 0543 605 06 01
 


 

 


 

Gökkuşağı Organizasyon bafra Organizasyon Bafrada Organizasyoncu davet organizasyonları Nişan Süsleme Nişan kına dügün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”