Advert

BAFRA’YA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELİ DEĞDİ

İlçeye Samsun’dan gelen 4 araç ile yapılan çalışmalar sonucunda problemli bölgelerde çalışmalar yapıldı. Menfezler temizlendi, sular çekildi ve yollarda ki çamurlarda suyla temizlendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ ekiplerinin anında müdahalesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

BAFRA’YA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELİ DEĞDİ

Bafra ilçesinde şiddetli yağmur sonucunda yollarda oluşan,  işyerleri ve evleri dahi tehdit eden yağmur suyu birikintilerine Samsun Büyükşehir belediyesi ekipleri vidanjörlerle müdahale etti. Samsun’dan gelen araçlar ilçenin bazı merkezlerinde hayatı olumsuz yönde etkileyen suları tahliye ederek olumsuzlukları ortadan kaldırdı.

Bafra’da bugün akşamüstü başlayan ve afet halini alan şiddetli yağmur başta trafik olmak üzere hayatı olumsuz yönde etkiledi. Çok sayıda insan yollarda mahsur kaldı. Vatandaşlar işyerleri ve evlerini yağmur sularının basmasından büyük endişe etti. Bu endişe Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ ekipleri ve araçlarının müdahale etmesi ile kısa sürede ortadan kaldırıldı. İlçeye Samsun’dan gelen 4 araç ile yapılan çalışmalar sonucunda problemli bölgelerde çalışmalar yapıldı. Menfezler temizlendi, sular çekildi ve yollarda ki çamurlarda suyla temizlendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ ekiplerinin anında müdahalesi vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Bafra İlçemizde ve bölgemizde normalin üzerinde şiddetli yağışlar meydana geldi. Ekiplerimiz anında müdahaleler yaptı. Çalışmaları sürekli takip ettim. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Hemşerilerimizin hayatını olumsuz yönde etkileyen bu yağışlarla ilgili problemler yaptığımız müdahaleler ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmıştır.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”