Advert

Başkan Şahin: Sporun Her Türlüsüne Destekliyoruz

Edirne'de düzenlenen 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 2. olan Şaban Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti.

Başkan Şahin: Sporun Her Türlüsüne Destekliyoruz

Ata sporumuz olan güreş dalında Samsun’u temsil eden Şaban Yılmaz her müsabakada başarı göstererek Samsun’umuzun adını yüceltiyor diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yılmaz’a başarılarının devamını diledi. Sporun desteklenmesinde her zaman aktif rol aldıklarını da sözlerine ekleyen Şahin, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak hükümetimizin politikaları kapsamında sporun her türlüsüne destek oluyoruz. Ata sporumuz olan güreşlerin Samsun’daki önemi tartışılmaz. Efsane isimlerin yetiştiği Samsun’umuzun adı her güreş müsabakasında tecrübeli sporcularımız sayesinde tüm Türkiye’de duyuluyor. Kendilerine bu başarılarından ve fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Başpehlivanlık ünvanını da alan Şaban kardeşimizi bu başarıları için tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Şahin’in kendisine desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini söyleyen Şaban Yılmaz ise, “Gerek Bafra Belediye Başkanlığınız, gerekse Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığınız döneminde spora ve sporcuya verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin ziyaretin sonunda 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde elde ettiği başarıdan dolayı Yılmaz’a altın ve üzerinde ‘Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’ yazan bir Samsunspor atkısı hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”