ÇAPOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

AK Parti'den 27. Dönem Samsun Milletvekili aday adayı olan ancak listede yer bulamayan Ömer Çapoğlu, " yüreğimizin her köşesinde AK Parti ile AK liderimiz var Aday olamasam bile 7/24 hemşerilerimi hizmetinde olacağımı kamuoyuna duyurmak isterim.

ÇAPOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

"Yeni dönem için de yola çıktık ve milletimizin vekaletine talip olduk. Kısmet değilmiş. Üzülmedik, küsmedik, darılmadık. Tam tersine yolumuza devam ediyoruz Bizim siyasi gelecek kaygımız yok “BİZ REİSİMİZİN YANINDAYIZ” partimiz bizim için hangi istikameti gösterirse, biz o hedefe o doğru ilerleriz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında ifade ettiği gibi (DURMAK YOK YOLA DEVAM) diyorum.

AK Parti'den 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Seçilen Bir birinden Kıymetli Sayın Ahmet Demircan, Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Sayın Çiğdem Karaaslan,Sayın, Fuat Köktaş, Sayın Orhan Kırcalı, Sayın, Bekir Keleş, Sayın Elif Çoşkun Bilgin, Sayın Caner Göktepe,Sayın Muhammet Yasir Okutan Çıktıkları Bu kutsal yolda Başarılar Diliyorum.

Ayrıca Bu vesile ile Başta ailem olmak üzere, tüm partililerime,teşkilatımızın her kademesindeki AK kadrolara,Dostlarıma, Oda Başkanlarına, dernek Başkanlarına, sivil toplum örgütlerine, Değerli Muhtarlarımıza ve Hemşerilerimize Cani gönülden teşekkür ediyorum. . Çünkü aday adaylığım sürecinde bana büyük destek verdiler. Her birine şükranlarımı sunuyorum. Bana haklarını helal etsinler. Varsa bende hakkımı herkese helal ediyorum”,Dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”