Advert
Advert

DİYETİSYEN AHMET SELMAN DUMAN' IN YENİ İŞYERİ AÇILDI

Bafralı Taekwondo Antrenörü Ali Duman ve Mihriban Duman' ın oğulları, Kıbrıs Avrupa Lefke Üniversitesi Diyetisyenlik Bölümü Mezunu Ahmet Selman Duman' ın yeniBeslenme ve Diyet Mekezi işyeri Bafra' da törenle hizmete açıldı.

DİYETİSYEN AHMET SELMAN DUMAN' IN YENİ İŞYERİ AÇILDI

 

Bafra 100. Yıl Bulvarı' nda hizmete giren işyerinin açılış  kurdela kesimini Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Bafra Belediyesi eski başkanlarından Sefer Peker birlikte yaptı.

Açılış Töreni' ne Samsun Ak Parti Milletvekili Orhan KIRCALI bir tebrik ve hayırlı olsun telgrafı gönderdi. KIRCALI' nın mesajı şöyle: " Nazik davetiniz için teşekkür ederim.Beslenme ve DiyetMerkezi' nin açılışına mazeretim nedeniyle katılamıyorum. Açılışın hayırlara vesile olması temennisiyle selamve saygılar sunarım. "

Çok sayıda davetlinin katıldığı işyeri hakkında konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç' ın ardından dualar okundu. Alkışlarla hizmete açılan işyeri ile ilgili olarak işyeri sahibi ve Diyetisyen Ahmet Selman Duman ve babası Ali Duman da birer konuşma yaptılar.

Açılışta davetlilere bir kokyeyl verildi. Daha sonra Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve beraberindekiler hep birlikte yeni Beslenme ve Diyet Merkezi işyerini gezip Ahmet Selman Duman ile ailesine hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Duman Ailesi de açılışı gerçekleştiren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, a, Bafra Eski Belediye Başkanı Sefer Peker' e, AK Parti, CHP ve MHP İlçe Teşkilatları' na, desteklerini esirgemeyen Bilal- Sefa Sesli' ye ve tüm katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Açılış, toplu fotoğraf çekimleri ve çeşitli ikramlarla sona erdi.

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”