Havza Ziraat Odası Başkanlığı'nca iftar programı düzenlendi.

İftarda konuşan Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Havza ekonomisinin tarıma dayalı olduğunu ve çiftçilerin birlik ve beraberlik içinde olmasının önem taşıdığını belirterek; “ Ziraat Odası olarak bu bilinç ile çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Havza Ziraat Odası Başkanlığı'nca iftar programı düzenlendi.

Amacımız çiftçimize en kaliteli hizmeti en iyi şekilde vermek. Bunları yaparken de yine en büyük gücü çiftçimizden almaktayız. Davetimize katılan herkese şahsım, yönetimin ve üyelerim adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

Belediye Başkanı Murat İkiz ise birlik ve beraberlik içinde olmasının önem taşıdığını belirterek; “ Ziraat Odamız ilçemizin en önemli ve güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri. İlçemizde göç sorunu ve onun bir sebebi olarak tarımsal üretim ve iş gücü kaybı var. İnşallah ilçemizde ve organize sanayi bölgemizde yapılacak yatırımlar ile göçü duracağız. İlçemizin birlikteliği için düzenlen iftar yemeğinden ötürü Sayın Oda Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim.”dedi.

Hoşgör düğün salonunda düzenlenen iftar programına Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, CHP Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Kemal Zeybek, Havza Cumhuriyet Savcısı Tolga Kiremitçi, Esnaf Odalarını Başkanları, Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, CHP İlçe Başkanı Ertaş Çoban, davetliler ve oda üyesi çiftçi katıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”