Advert

İş Adamı Onur GÜLTEPE, Dostları ile iftar yemeğinde Buluştu

Onur Grup Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Onur GÜLTEPE, Bafra öğretmen evin de özel dostlarına bir iftar yemeği verdi

İş Adamı Onur GÜLTEPE, Dostları ile iftar yemeğinde Buluştu

Onur Grup  Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Onur GÜLTEPE, Bafra öğretmen  evin de özel dostlarına bir iftar yemeği verdi.

RAMAZAN BİZE AYRI BİR DEĞER KATAR 

Onur Grup  Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Onur GÜLTEPE, Bafra öğretmen evin de özel dostlarına bir iftar yemeği verdi. 11 ayın sultanı Ramazan ayının bereketiyle ve rahmetiyle geldiğini ve böyle bir akşam da dostları ve sevdikleriyle iftar yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Onur GÜLTEPE;'Yine bir ramazan ayını birlik ve beraberlik içinde idrak etmenin ve siz değerli dostlarımla bu güzel iftarı paylaşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. Böylesine anlamlı bir akşamda beni yanlız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.' dedi.

BAFRA`DA  YAŞAMAKTAN  BÜYÜK ONUR DUYUYORUM. 

Uzun yıllardır ticaret hayatımı dışarıda devam ettirdim Artık Onur Grup Otomotiv ve Temizlik  Şirketimizle ile Samsun ve tüm bölgeye  hizmet edeceğiz. Bafra'nın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ve bu kentte yaşamaktan çok büyük bir haz aldığını sözlerine ekleyen GÜLTEPE;'Özellikle Ramazan ayı Bafra’mıza Farklı bir güzellik ve heyecan katar. Ben de her Ramazan ayında bu heyecanı en üst düzey de yaşayan biriyim. Allah nasip etti  ramazan ayının sonlarına doğru dostlarımızla, Kıymetli  Reyhan Annemin ve Sönmez Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat SÖNMEZ vesilesi  ile bir iftar yemeği tertip ettik. Bu mübarek ayda İftar yemeğinde katılım sağlayan tüm akraba ve dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. 

İftar sonrası Onur GÜLTEPE, Annesi Reyhan Hanım ve İş adamı Murat SÖNMEZ davetliler ile ilgilendiler ve Çay sohbeti ile geç saatlere kadar  hasret giderdiler.

HABER EKO 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”