ÖMER ÇAPOĞLU İFTAR DA DOSTLARIYLA BULUŞTU

Bafralı iş adamı Ömer Çapoğlu, Bafra medyasının bazı temsilcileri, işadamları ve Bafra'da görev yapan yönetici dostlarına Bado Dondurma Cafe & Restaurant ve Urfa Sofrasında bir iftar yemeği düzenledi.

ÖMER ÇAPOĞLU İFTAR DA DOSTLARIYLA BULUŞTU

RAMAZAN BİZE AYRI BİR DEĞER KATAR

Bafralı iş adamı Ömer Çapoğlu, Bado Dondurma Cafe & Restaurant ve Urfa Sofrasında özel dostlarına bir iftar yemeği verdi. 11 ayın sultanı Ramazan ayının bereketiyle ve rahmetiyle geldiğini ve böyle bir akşam da dostları ve sevdikleriyle iftar yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Çapoğlu;'Yine bir ramazan ayını birlik ve beraberlik içinde idrak etmenin ve siz değerli dostlarımla bu güzel iftarı paylaşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyorum. AK PARTİ 27. Dönem milletvekili Aday Aday lığı Çalışmalarımda beni yalnız bırakmayan, şahsıma gösterdikleri yüksek teveccüh ve desteklerini esirgemeyen Başta Bafra Ticaret odası başkanı olmak üzere tüm oda başkanlarıma Dostlarıma, dernek Başkanlarına, sivil toplum örgütlerine, Değerli Muhtarlarımıza ve Hemşerilerimize Cani gönülden teşekkür ediyorum’’ Dedi.

BAFRALI OLMAKTAN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM

Doğup büyüdüğü Bafra'nın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ve bu kentte yaşamaktan çok büyük bir haz aldığını sözlerine ekleyen Çapğolu;'Özellikle Ramazan ayı Baframıza Farklı bir güzellik ve heyecan katar. Ben de her Ramazan ayında bu heyecanı en üst düzey de yaşayan biriyim’ ’Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”