SAMSUNLU SANATÇILARA MESAM 9. OLAĞAN KURULU' NA DAVET

Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği ( MESAM ) 9. Olağanüstü ve 15. Olağan Genel Kurulu, 31 Mayıs 2018 Perşembe günü, saat 14.00' da, İstanbul Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi, Oditoryum Salonu( Şişli-İstanbul ) adresinde gerçekleşecek.

SAMSUNLU SANATÇILARA MESAM 9. OLAĞAN KURULU' NA DAVET

Olağan Ganel Kurul'a Samsun ve Bafralı bestekar ve söz yazarları da davet edildi.Tolam 2285 Asil üyenin davet edildiği Olağan Genel Kurul’ a davet edilen Samsun ve Bafralı sanatçılar şöyle:

Bafra ilçesinden şarkı sözü yazarı Oktay Zerrin, Samsun' dan bestekar ve koro şefleri Cavit Ersoy, Ahmet Sedat Mete, Şahin Çangal, Ömer Umutlu.

Ayrıca Samsunlu olup başka şehirlerde ikamet eden Orhan Gencebay, Turhan Taşan, Engin Çır, Kemal Olguncan, Faruk Şahin gibi MESAM Asil üyeleri de davet edilen isimler arasında yer alıyor.

Bafra ilçemizi temsil eden söz yazarı, şair, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin, Samsun Ayvacık doğumlu fakat aslen Bafralı olup halen Samsun Atakum' da ikamet ediyor.

Oktay Zerrin' in 25 kadar eseri TRT TSM Repertuarı' nda yer alıp bu güne kadar birçok TRT Ses Sanatçısı tarafından seslendirildi.

Oktay Zerrin' in Devlet Bakanlığı, Ankara B. Şehir Belediyesi, İstanbul Kadıköy Belediyesi, Amasya Valiliği gibi bir çok kurum ve kuruluşun açtığı güfte ve beste yarışmaları' nda Türkiye Çapı' nda ödülleri bulunuyor.

MESAM bilindiği gibi Kayyum' a bırakılmış olup MESAM Yönetim Kurulu adına Başkanlığı halen ünlü besteci Coşkun Sabah yapmaktadır.

Haber Merkezi- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”