Advert

Sarıcaoğlu sözünü tuttu

Son yıllarda yapılan yatırımlarla Kavak'ın yıldızının parladığını kaydeden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, verdikleri değişim sözünü tuttuklarını söyledi

Sarıcaoğlu sözünü tuttu

Kavak'ta değişim sözüyle 4 yıl önce göreve gelen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, gece gündüz çalışarak Kavak'ta büyük bir değişime imza attıklarını söyledi. Kavak'ta başlatılan kalkınma hareketi ile ilçeye büyük yatırımlar kazandırdıklarını ifade eden Sarıcaoğlu, "Kavak, Samsun'da öne çıkan bir ilçe oldu" dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

Modern bir Kavak için son 4 yılda durmadan çalıştıklarını ifade eden Sarıcaoğlu, "AK Parti iktidarında insan ve hizmet odaklı yönetim anlayışı ile Türkiye'de gerçek yerel kalkınmanın başladı. Biz de Kavak'ta gece gündüz çalışarak bu kalkınma hareketini gerçekleştirdik. Ve ilçeye büyük yatırımlar kazandırdık. İlçemiz, Samsun'da öne çıkan bir ilçe oldu" diye konuştu.

4 YILDA BÜYÜK YATIRIMLAR

Sarıcaoğlu, 2014 -2018 yılları arasında Kavak’a yapılan kamu yatırımlarını da şöyle sıraladı: “Kredi Yurtlar Kurumu 300 milyon, Gençlik Merkezi 1,5 milyon, Çok Amaçlı Spor Salonu ve Çevre Düzenlemesi 5,6 milyon, Bahçelievler Mahallesi Halı Saha 200 milyon, Aksu Deresi Islahı 2,5 milyon, Cevizlik Deresi 4,5 milyon, Kavak Çakıralan Yolu Geçişi ve Çevre Düzenlemesi 4,5 milyon, İkibin kişilik Cezaevi Islah Evi 152 milyon, Doğalgaz 35 milyon, Devlet Hastanesi Projesi 17 milyon, Yaşar Doğu İlköğretim Okulu 1,2 milyon, Akşemsettin İmam Hatip Lisesi ve Yetmişbeş Kişilik Pansiyon 7 milyon, 3 Adet Okul Projesi 24,6 milyon, Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 35 milyon, SASKİ Daire Başkanlığı 65 milyon, Kavak Belediyesi 15 milyon.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”