Advert

Sigorta Acentelerinden Başkan Başar’a Ziyaret

Odamıza kayıtlı Sigorta Acenteleri Sigortacılık Haftası münasebeti ile Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’ı makamında ziyaret etti.

Sigorta Acentelerinden Başkan Başar’a Ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarette Ülke genelinde Sigortacılığın geliştirilmesini Sigortalıyla, Sigorta şirketi ve Acenteler arasında güvenin arttırılmasının amaçlandığı vurgusu yapılmıştır.

Bafra TSO Başkanı Göksel Başar ‘Günümüzün ekonomik ve sosyal hayatında önemli bir yere sahip olan sigortacılık sektörü iş hayatımızı, sosyal hayatımızı ve en önemlisi sağlığımızı teminat altına alan güvende olmamızı sağlayan bir olgudur. Sigorta yaptırma kültürümüzün yaygınlaşması için Sigortacılık Haftası önem arz etmektedir. Bu duygu ve düşünce ile Sigortacılık Haftasını Kutlar, Sigortacılık Sektöründe faaliyet gösteren Acentelerimizi, Eksperlerimizi ve çalışanlarını tebrik ederim’ dedi
.
Ziyaret programına Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Abdullah Bülbül, 12. Meslek Komite Başkanı Selma Erduran, Başkan Yardımcısı Sedat Urkaya, Meslek Komite Üyesi Cumhur Uzun, Samsun Sigorta Acenteleri Derneği Bafra Temsilcisi Emin Varlı, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi İl Delegesi Bayram Şen ve Sigorta Acentesi Saadet Türkköylü katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”