ilkadım'da Demirtaş'a 'Aday ol' baskısı

Cumhur ittifakı nedeniyle adaylık bekleyen İlkadım Eski Belediye Başkanı Necattin Demirtaş aday gösterilmezken, İlkadım Belediye Başkanı, AK Partili Erdoğan Tok yeniden aday gösterildi. Demirtaş sevenleri ise 'Aday ol' baskısı yapıyor.

ilkadım'da Demirtaş'a 'Aday ol' baskısı
ilkadım'da Demirtaş'a 'Aday ol' baskısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bugün Samsun'un ilçe belediye başkan adayları açıklandı. Cumhur ittifakı nedeniyle İlkadım eski Belediye Başkanı Necattin Demirtaş aday gösterilmedi. İlkadım'ın mevcut belediye başkanı Erdoğan Tok yeniden aday gösterildi. Demirtaş'ın aday olmasını isteyen sevenleri ise eski başkana 'Aday ol' baskısı yaptığı öğrenildi.

BİZİ BIRAKMA BAŞKAN
Demirtaş'ın İlkadım'da bağımsız ya da İYİ Parti'den aday olmasını isteyen İlkadımlılar harekete geçerken, sosyal medyada Demirtaş'a sevgi gösterisinde bulunmaya devam ediyor. Demirtaş'ın ister bir partiden isterse bağımsız aday olması durumunda İlkadım seçimlerini kesin olarak kazanacağına inanan sevenleri 'Büyük başkan bizi bırakma. İlkadım'a aday ol' sözleriyle eski başkanlarına destek verdiler. 

DEMİRTAŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Demirtaş ise bugün kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak aday adaylığı döneminde kendisini destekleyen herkese teşekkür ederken, adaylık konusunda ise net bir açıklama yapmadı. Eski başkan Demirtaş'ın yakın çevresine aday olması konusunda halktan büyük bir destek geldiği belirtirken, adaylık için henüz bir karar vermediği ve kısa süre içinde bu konuda bir açıklama yapacağı bilgisine ulaşıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor