25 AĞUSTOS 2019 Pazar 13:46
Siyaset
Giriş Tarihi : 24-01-2019 12:52   Güncelleme : 24-01-2019 12:52

İYİ Parti Samsun'da Flaş Gelişme..

İYİ Parti'de Samsun Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasına ramak kala son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

İYİ Parti Samsun'da Flaş Gelişme..

BÜYÜKŞEHİR'DE TEKİN ADAY GİBİ

AK Parti'nin ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından İYİ Parti Samsun'da hareketli saatler yaşanıyor. Büyükşehir adayı olarak Hayati Tekin'in açıklanması beklenirken, bir sürpriz de Ladik'ten geldi. AK Partili Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı'nın yüksek ihtimalle İYİ Parti'den aday olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

LADİK'TE ÖZBALCI ADAY OLACAK MI?

İYİ Parti'de bir iki gün içinde Samsun belediye başkan adaylarının açıklanması beklenirken, son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Büyükşehir belediye başkan adaylığı için ismi aylardır gündemde olan CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin'in İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanması beklenirken, Ladik'te ise sürpriz bir gelişme yaşandı.

SÜRPRİZ İSİMLER GÜNDEME GELEBİLİR

AK Parti Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı'nın İYİ Parti'den aday olmayı düşündüğü, kurmaylarıyla yaptığı son gelişmeler neticesinde İYİ Parti'nin, Ladik'ten belediye başkan adayı olacağı iddiası ilçede ve Samsun AK Parti camiasında şok etkisi yarattı. AK Parti Ladik'te aday olarak Nurhan Yapıcı Özel'i aday gösterirken, Özbalcı ise aday gösterilmemişti.

Kaynak: Samsunvehaber 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA