DEVECİ’DEN ‘PAZAR YERİ’ MÜJDESİ

CHP Atakum Belediye Başkan adayı Av. Cemil Deveci, “Pazar esnafının ve vatandaşların sorunlarını çok iyi biliyorum. Çözüm için sizlerin desteğini istiyorum” dedi

DEVECİ’DEN ‘PAZAR YERİ’ MÜJDESİ
DEVECİ’DEN ‘PAZAR YERİ’ MÜJDESİ admin

CHP ve İyi Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakının Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, seçim çalışmalarına dün Samsun İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu ve AFAD İl Müdürü Levent Uçarlı’yı ziyaretinin ardından Mimar Sinan Mahallesi’ne kurulan pazar yerini gezdi.

Vatandaşlarla tek tek görüşen Deveci, “Sizlerin ihtiyaçlarını en iyi bilen kişiyim” dedi. İl Jandarma Komutanı Kıd. Alb. Ünsal Ağaoğlu ve AFAD İl Müdürü Levent Uçarlı ile ilçe genelinde yaşanan zorluklar hakkında fikir alışverişinde bulunan Deveci, “Belediye Başkanı seçildiğim zaman Atakum ilçesinde yaşanan zorlukları hep birlikte aşacağız. Bunun için sizlerle birlikte ortak çalışmalara imza atmak isterim” diye konuştu.

Kurum ziyaretlerinin ardından Mimar Sinan Mahallesi’nde kurulan pazar yerini gezen Deveci, pazar esnafı ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Pazar esnafı ve alışveriş yapan halkın yaşadıkları sorunları dinleyen Deveci, “Sizlerin sorunlarını bliyorum. En büyük sorununuz ise kapalı pazar yeri. Bunun için göreve geldiğim ilk andan itibaren bu sorunu çözeceğim. Ben bilirim demeden ortak fikirler ile bu sorun kalmayacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor