Advert
Advert

Usta, ''Milletin teveccühüyle aday oldum''

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta, Ladik'te Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında halka hitap etti.  Kaynak: Usta, ''Milletin teveccühüyle aday oldum''

Usta, ''Milletin teveccühüyle aday oldum''
Usta, ''Milletin teveccühüyle aday oldum'' admin
Advert

Ladik Ziraat Odası ve Ladik Motorlu Taşıtlar Kooperatifini ziyaret eden Usta, 31 Mart seçimleri için destek istedi. Öğlen saatlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında konuşan Bağımsız aday Erhan Usta, halkın yoğun talebi sorası aday olduğunu belirtti.

KENDİMİZİ SİZE EMANET EDİYORUZ

Seçim Koordinasyon Merkezinin önünde halka hitap eden Erhan Usta; ''Biliyorsunuz benim Milletvekili görevim devam ediyor. Ancak seçimler yaklaştıkça milletimizden bize Büyükşehir Belediye başkanı adaylığı olmamız konusunda bir talep oluştu. Kamuoyunda bir beklenti oluştu. Medyada yazıldı, çizildi, konuşuldu. Bu talebin temelinde de 3.5 yıllık milletvekilliği dönemimizde Samsunumuz için, ilçelerimiz için yaptığımız bir kısım faaliyetlerin sebep olduğunu düşünüyoruz. İnsanlar bunu gördükçe, bu insan milletvekiliyken bu hizmetleri yapabiliyor, büyükşehir belediye başkanı olduğunda çok daha iyi hizmetler yapabilir diye düşünmüş olmalılar ki bizi talep ettiler. Ve ben bu talebin bir neticesi olarak geldim ve kendimi milletimize emanet ettim. Bizleri siz çıkardınız şimdi biz de kendimizi size emanet ediyoruz'' dedi. 

BİZ YENİ BİR DEMOKRASİ MÜCADELESİ BAŞLATACAĞIZ

Erhan Usta açıklamasına şöyle devam etti: ''Samsun'dan bir mesaj vereceğiz. Samsun Kurtuluş Mücadelesinin başlatıldığı şehirdir. Kurtuluş mücadelesinin 100.yılında 1919-2019 yeni bir demokrasi mücadelesi başlatacağız ve diyeceğiz ki, biz sizin bize dayattığınız adayları değil, biz böğrümüzden çıkardığımız adayı seçiyoruz ve Samsun'a büyükşehir belediye başkanı olarak gönderiyoruz. İnşallah biz bu mesajı vereceğiz. Bu çok önemli. Bundan sonra siyaset kendine çeki düzen verecek. Ladik halkı kimi istiyorsa, Ladikteki siyasi partiden kim istiyorsa o aday olacak, Havza'da kimi istiyorlarsa onu aday yapacaklar. Millet bu dersi verdiği zaman bundan sonra herkes kendisine çeki düzen verecek. O zaman daha iyi yönetileceğiz. Sorunlarımız daha fazla çözeceğiz. Sorunlarımızı bilmeyen, ulaşamadığımız, bize tepeden bakan yöneticileri seçmek zorunda kalmayacağız'' dedi. 

SKM açılışından sonra esnaf ve halkı ziyaret eden Usta, akşam saatlerinde de Ladik'in İbi, Ahmetsaray, Salur ve Toptepe mahallelerinde halk sohbetlerine katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!