Advert
Advert

Sorunları çözecek projelerle geliyoruz

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, esnafların sorunlarını çözecek projelerle geliyoruz. Hizmet için söz veriyorum” dedi.

Sorunları çözecek projelerle geliyoruz
Sorunları çözecek projelerle geliyoruz admin
Advert

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Ömürevleri semt pazarında halkla kucaklaştı. Vatandaşların, pazarcıların ve esnafların sıkıntılarını dinleyen Tekin, hizmet için söz verdi. Özellikle küçük esnafın, orta ve büyük ölçekteki ticarethanelerin ciddi sıkıntılar yaşadığını kaydeden Tekin, bu sıkıntıları çözecek önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

ESNAF PERİŞAN

Esnafın durumunun iç açıcı olmadığını kaydeden Tekin, ''Vatandaşımızın alım gücü azalmış, esnafımız perişan, bunun için köklü tedbirler almak gerekiyor. Sizlerin oyları ve teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde Hayati Tekin olarak, bu sorunlara köklü tedbirler alacağız. Büyük projelerimizi kısa sürede hayata geçireceğiz. Samsun halkına hizmet etmek boynumun borcudur” diye konuştu.

SAMSUN’A AŞIĞIZ

Samsun’un en önemli ilçelerinden Atakum’da sorunları ortadan kaldıracaklarını kaydeden Tekin, “Biz memleketimize aşık insanlarız. Sorunu biliyorsak, çözümümüz de olacak. Biz bu şehirle yattık, bu şehirle kalktık. Samsun'un neresinde bir sorun varsa oraya neşteri vurmaya hazır olacağız. Bunun için halkımdan 5 yıllık yetki istiyorum. Samsun'un sorunlarını birlikte çözeceğiz'' şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!