Advert
Advert

Köktaş: 31 Mart'ta zafer kazanacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, MHP ile omuz omuza 31 Mart'ta Samsun'da büyük bir zafer kazanacaklarını söyledi.

Köktaş: 31 Mart'ta zafer kazanacağız
Köktaş: 31 Mart'ta zafer kazanacağız admin
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Cumhur İttifakı'nın temellerini birlikte oluşturduğumuz, Milliyetçi Hareket Partisi ile el ele, omuz omuza, hemşehrilerimizin de desteği ile İnşallah 31 Mart'ta Samsun'da büyük bir zafer kazanacağız" dedi. 

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına İlkadım İlçesi'nde devam etti. Esnaflarla kahvaltıda bir araya gelen Köktaş,  Saathane Meydanı'nda vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Köktaş, ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanlıklarını'da ziyaret ederek İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanı İkram Eldemir ile görüştü. 

SAMSUNLULARI DAVET ETTİ

31 Mart'ta Samsun'da büyük bir zafer kazanacağız diyen Milletvekili Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Mart Pazar günü saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Samsunluları davet etti.  

YOLA DEVAM EDİYORUZ

Milletvekili Köktaş, programlarında yaptığı konuşmada ise şunları söyledi; "Aziz milletimizin destekleriyle AK Parti girdiği her seçimden başarıyla çıktı. Bu başarı bizlere güç kuvvet verdi. Bu güçle birlikte ülkemizin her yerine olduğu gibi Samsunumuza da ilçelerinde hizmet etme fırsatı verdi. Çok şükür bugüne kadar milletimiz bize hangi talimatı, hangi yolu gösterdiyse o istikamette yolumuza devam ediyoruz.

BU İSTİKBAL MESELESİ

Bu süreç içinde ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya, olaylar, darbe kalkışmaları yapmaya çalıştılar. Çünkü ayağa kalmış, hedeflerine doğru koşar adım giden, güçlü bir Türkiye istemiyorlardı. Baskılar, terör olayları, ekonomik darbelere karşı aziz milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın yanında dimdik durarak, ülkemizin diz çökmesine, bileğinin bükülmesine izin vermedi. Çünkü bu ülkemizin istiklal ve istikbal meselesidir. Cumhur İttifakı da bunun mücadelesini vermektedir." diyerek sözlerine son verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!