Advert
Advert

Togar: “Cumhurbaşkanımız ve Tekkeköylülerin arasında kurulan bağa hiç kimsenin darbe vuramaz”

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan için ilçe halkının ayrı bir önemi olduğunu herkes biliyor. Kurulan bu bağa hiç kimsenin darbe vurmasına izin vermeyiz” dedi

Togar: “Cumhurbaşkanımız ve Tekkeköylülerin arasında kurulan bağa hiç kimsenin darbe vuramaz”
Togar: “Cumhurbaşkanımız ve Tekkeköylülerin arasında kurulan bağa hiç kimsenin darbe vuramaz” admin
Advert

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberlerindeki heyet İlçenin farklı mahallelerinde görev yapan din görevlileriyle bir araya geldikten sonra muhtarlar derneği, STK ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Heyet daha sonra Tekkeköy Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu. 

TEKKEKÖY DEMEK EMEK DEMEKTİR

Ziyaretler esnasında Tekkeköy İlçesi’nin her zaman farkını ortaya koyduğunu belirten Yılmaz, “ Tekkeköy halkı kendilerine kimin hizmet ettiğini, kimlerin kendileri için mücadele ettiği herkesten çok daha iyi bilir. Burada yaşayanları hiç kimse kandıramaz. Benim için bu şehrin her mahallesi ve sokağı çok değerlidir. Tekkeköy ise her zaman ayrı bir yerdedir. Tekkeköy demek emek demektir. Yaklaşan seçimler geleceğimiz için hayati değer taşıyor ve ben biliyorum siz yine gereğini yapacaksınız” dedi.

YOLCULUĞUMUZ CUMHURBAŞKANIMIZLA 

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, ziyaretler esnasında, Tekkeköy’ün geçmişte hangi sıkıntıları yaşadığını kendisi dahil herkesin çok iyi bildiğinin altını çizerek, “Ben bu ilçede yaşıyorum. Geçmişte hangi sıkıntıları yaşadığımız herkesin malumu. Burası artık bir dünya liderinin de bildiği, önem verdiği ve her zaman öncelikleri arasına aldığı bir yerleşim merkezdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için ilçemizin ve ilçe halkının ayrı bir önemi olduğunu artık beş yaşındaki yavrumuz bile biliyor. Şimdi çıkmış birileri kendi menfaatleri için bu müthiş bağı, sevgiyi yıkmaya, yok etmeye çalışıyor. Cumhurbaşkanımız ile Tekkeköy halkının arasında kurulan bu bağa hiç kimsenin darbe vurmasına izin vermeyiz. Herkes kendi yüreğinin, kalbinin ve yolunun yolcusudur. Bizim yolumuz ve yolculuğumuz Sayın Cumhurbaşkanımız ile birliktedir. Diğerleri bir baksınlar bakalım kimlerle yola çıkmışlar” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!