Advert
Advert

Zihni Şahin projelerini tanıtacak

Atakum için büyük hedeflerle yola çıktıklarını belirten Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, 14 Mart Perşembe günü saat 19.00’da Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde projelerini kamuoyuna tanıtacak

Zihni Şahin projelerini tanıtacak
Zihni Şahin projelerini tanıtacak admin
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, başkan seçilmesi halinde, ilçede 5 yıl içerisinde uygulayacağı proje ve yatırımlarını, 14 Mart Perşembe günü saat 19.00’da, Atakum Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde kamuoyuna tanıtacak.

DAHA MAVİ, DAHA YEŞİL, DAHA HUZURLU

Samsunluları proje tanıtım toplantısına davet eden Şahin, “Atakum'un daha mavi, daha yeşil, daha huzurlu, daha mutlu, daha gelişmiş ve dünyanın tanıdığı, bildiği bir şehir olması, Atakumluların hayat standartlarının çok daha yükselmesi için hazırladığımız projelerimizin tanıtım toplantısına tüm hemşehrilerimi davet ediyorum. Hemşehrilerimin katılımları mutluluk ve onur verecek" dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK'TEN AKILLI ŞEHİRE

Başarılı bir ekip ile Atakum'u yönetmeye hazır olduklarını söyleyen Şahin, "Sosyal belediyecilik, kültür ve sanat, çevre ve kent estetiği, aile, kadın ve çocuk, gençlik ve eğitim, spor ve sağlık, akıllı şehir ve ulaşım, kentsel tasarım ve planlama, kent kimliği ve sosyal hayat ve şehir ekonomisi başlıkları altında topladığımız projelerimiz ile Atakum'u büyük hedeflere ulaştıracağız" diye konuştu.

ATAKUM, TÜRKİYE'DE FARKINDALIK YARATACAK

'Açıklık, şeffaflık ve hesap verilebilirlik' ilkesiyle hareket edeceklerini belirten Şahin, "Halkla birlikte yönetim anlayışı içerisinde ortak aklı esas alacağız. Ben yaptım anlayışı ile hareket etmeyeceğiz. Atakumumuzu,  kültür ve sanat, turizm, gençlik, eğitim, çevre, mimari, spor, sağlık, kırsal kalkınma, başta engellilerimiz olmak üzere tüm dezavantajlı kesimlere yönelik hizmetlerimiz, organik tarım, yaşlılar, kadınlar, aile ve çocuk, ulaşım, şehir planlaması,  sosyal hayat ve ekonomik canlılık, akıllı şehir gibi alanlarda yapacağımız hizmet ve hayata geçireceğimiz projelerle başta Samsunumuz olmak üzere, ülkemizde ve uluslararası alanda prestiji olan bir şehir haline getireceğiz.”

NEVA SİTESİNDE HALK BULUŞMASI

Şahin ayrıca beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksöy ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında dün akşam Neva Sitesi sakinlerinin konuğu oldu. Şahin, büyük sevgi gösterileriyle karşılandığı site sakinlerine projelerini anlattı, sorunlarını, taleplerini dinledi. Buluşmada, site sakinlerinden olan 19 ve 20'nci Dönem Anavatan Partisi Samsun Milletvekili Adem Yıldız da yer aldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!
ATAKUM’DA ‘POLİSEVİ’ MÜJDESİ!