Usta: Bizim işimiz yıkmak değil yapmak

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Canik’te Demir ve Tekin’e seslenerek, “ Sizin işiniz yıkmak, yapmak benim işim” dedi. 

Usta: Bizim işimiz yıkmak değil yapmak
Usta: Bizim işimiz yıkmak değil yapmak admin

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. İlk olarak Belediye Evleri mahallesini ziyaret eden Usta, esnaf gezisini sanayide yaptığı mitingle sonlandırdı.

Sanayi yıkılmasın diye mücadele ettiğinde tek başına olduğunu söyleyerek Mustafa Demir ve Hayati Tekin’e yüklenen Erhan Usta: "Sizin arkadaşınız sanayiyi yıkmak istediğinde siz bakan değil miydiniz? Siz milletvekili değil miydiniz? Ben sanayi yıkılmasın diye tek başıma mücadele ederken benim yanımda kimse yoktu. Benden başka kimse sanayi esnafına sahip çıkmadı. Şimdi çıkmışlar sanayiye şunu yapacağız, sanayiye bunu yapacağız. Zamanında bakanken neden yapmadınız? Milletvekili iken neden Gülsan için çabalayan Erhan Usta'ya destek olmadınız? O zaman yapmayan şimdi yapacakmış. Sizin işiniz yıkmak, yapmak benim işim. Samsun ismini ağzınıza almamışsınız milletvekilliğiniz döneminde, Canik ismini, Gülsan Sanayi Sitesi'nin ismini bir kere ağzınıza almamışsınız. Şimdi vaatleri sıralıyorsunuz. Geçmişte ne yapıtınız da şimdi ne yapacaksınız" diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor