Usta: Karşımdaki ittifak adayları ittifak kurdu

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Bafra ilçesinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Usta: Karşımdaki ittifak adayları ittifak kurdu
Usta: Karşımdaki ittifak adayları ittifak kurdu admin

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Bafra ilçesine bağlı Dededağ, Doğanca ve Kuşcular Mahallelerinde yaptığı toplantılarda çok önemli açıklamalarda bulundu:

Dedikodunun Fitnenin Bini Bir Paraya

“Çıktığımız er meydanında bizimle mertçe güreş tutamayanlar, dedikodu ve iftiradan başka birşey üretmiyorlar. Şimdi de çıkmış, Erhan Usta bu seçim kampanyasını nasıl yürütüyor diyorlar? Bu hareketin gönüllü bir hareket olduğunu herkesin bu yürekli ve mert gönüllük hareketine sahip çıkmak için karınca kararınca nasıl destek verdiğini görmeyecek kadar kör bu arkadaşlar. Yahu biz milletvekiliyiz, dokunuzmazlığımız var, belediye başkanı seçilirsek dokunulmazlık kalkacak. Bizim geçmişte hileli hurdalı işimiz olsa, bir yanlışımız olsa, kendimize güvenmesek dokunulmazlığımız kalksın ister miyiz? Fitneyle, fesatla siyaset yapanlar buradan sesleniyorum: Millete karşı siyaset yapanın siyasi hayatı kısa olur, kendileri bunu tecrübe ederek görecekler!”

Herkes Gözünü Kulağını Dört Açsın

“Arkadaşlar, kör olmamak lazım, kmse kör olmasın hatta herkes gözünü kulağını dört açsın. Biliyorsunuz, bizi bir kere bile konuk almayan, hatta 1 derece soğukta, sağanak yağış altında Cumhuriyet Meydanında toplanan Samsun halkını ne canlı ne de banttan yayınlamayan, yeni sahibinin Samsun vekillerinden biri olduğu iddia edilen, gün aşırı Mustafa Demir’i çıktığı bir televizyon kanalı var. Şimdi bizi ve sizleri görmezden gelen, kimin olduğu kime çalıştığı malum bu kanal nasıl oluyor da Hayati Tekin’i canlı yayına çıkarıyor? Hayati Tekin, kendi bile inanmasa da, bu yarış Mustafa Demir ile Hayati Tekin arasında diyor ya… Madem siz rakipsiniz, nasıl çıktın sen oraya? Beni bir kere çıkarmayan, sana niye izin verdi? ”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor