Erdoğan Topaloğlu’nu görevden alacak mı?

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, kendisine oy vermeyen mahalleler için tehditkâr konuşarak, “Oy vermeyeceksin beton yol alacaksız. Bundan sonra oyu veren önce hizmet alacak diğerleri en sona kalacak” dedi.

Erdoğan Topaloğlu’nu görevden alacak mı?
Erdoğan Topaloğlu’nu görevden alacak mı? admin

31 Mart seçimlerinden sonra yeniden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, kendisine oy vermeyen mahalleler için şok sözler söyledi. Söylediği sözlerle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönül belediyeciliği anlayışını çiğneyen Topaloğlu, oy vermeyen mahallelerin çok zor hizmet alacağını kaydetti.
ONA GÖRE DAVRANACAĞIZ 
Topaloğlu yayınlanan videoda şu sözleri sarf etti: Sadece 4-5 malum mahallerde sıkıntı var. O sıkıntı yıllardır geliyor. Biz bu dönem düzelir diye umut ettik. Bize öyle dediler ama öyle olmadı. Bundan sonra da ona göre davranacağız. Bunu herkes bilsin. O gördüğünüz listeleri, yarından itibaren tek tek inceleyeceğim. 2014-2019 arasındaki değişimlere bakacağım. Öyle, oy vermeyeceksin beton yol alacaksız. Bundan sonra oyu veren önce hizmet alacak diğerleri en sona kalacak.”
TOPALOĞLU ERDOĞAN’IN SÖZÜNÜ ÇİĞNEDİ
Öte yandan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz ay Hatay mitinginde CHP’li Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın 'Bize oy vermezseniz şerefsizsiniz' sözüne sert çıkmıştı. Erdoğan, Savaş’ı şu sözlerle eleştirmişti. "CHP zihniyetini anlamak için ibretlik bir görüntü. CHP’nin bir belediye başkanının bunu söylemesi yeter de artar bile. Oy yoksa hizmet de yok. Kafaya bak, mantığa bak. Hale bak. İşte CHP’li belediye başkanı. AK Parti’de böyle belediye başkanı olsa bir dakika tutmam.” Şimdi  Erdoğan’ın Topaloğlu’na karşı nasıl bir tavır sergileyeceği merak ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ekrem İMAMOĞLU'dan Maltepe Mitingine Davet
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor
Ersan Aksu:Cumhurbaşkanımız Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a geliyor