29 OCAK 2020 Çarşamba 21:30
Spor
Giriş Tarihi : 24-10-2019 21:08

BAFRA  HACINABİSPR YOL ENGELİNİ 2- 0  İLE  AŞTI !

Samsun Baruthane Suni Çim Saha' da; 24 Ekim Perşembe günü, saat 14.30 ' da Samsun Yolspor  ve Bafra Hacınabispor Süper Amatör Ligi, 3. Hafta maçında karşılaştılar.

BAFRA  HACINABİSPR YOL ENGELİNİ 2- 0  İLE  AŞTI !

Hacınabispor maça " Vatan için canını veren kahramanlara selamolsun. MUTLUCAN MEŞECİ RUHUN şÂD, MEKÂNIN CENNET OLSUN " yazııbir pankartla çıktılar ve takdir topladılar.

 3. haftanın bu zor çekişmeli maçında; Yakup Bakır,  Hasan Erdoğan ve Mehmet Şenkaya hakem üçlüsünün yönettiği maç; Samsun Yolspor un oyuna başlamasıyla hızlı ve çekişmeli geçti.

Bafra Hacınabispor' un üst üste geliştirdiği ataklarda; dakikalar henüz 15 ' i gösterdiği anda, Yunus'un ceza sahası içerisinde düşürülmesine, orta hakem Yakup Bakır tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.

 Penaltıyı Hacınabi Spor Kulübü adına kullanan Özcan topu kalecinin üzerine nişanlayınce Hacınabi bir golden oldu. Bu dakikalarda; tamamen oyunun hakimi olan taraf Hacınabispor idi.

Dakikalar 35 ' i gösterirken; duran top organizasyonunda; topa iyi yükselen Emirhan takımı adına ilk golünü kaydetti. 1-0.  Bu dakikadan sonra başka gol olmayınca her iki taraf da ilk yarıda, soyunma odalarına bu skorla gittiler.

1- 0 önde olan Hacınabispor, bu avantajını kullanarak ikinci yarıya da hızlı ve etkili başladı.

70. dakikada; oyundan düşer gibi olsa da tez toparlanan Hacınabispor, oyunda etkili ataklar geliştirmeye devam etti. Yaklaşık 25 metreden Ümit topu kalecinin üstünden 90' a gönderdi.

Dakikalar 79 'u gösteriyordu ki; bu dakikadan sonra her iki takım da geliştirdiği atakları gole çeviremeyince, maç da 2- 0 Hacınabisporun üstünlüğü ile sona erdi.

Maçtan sonra değerlendirmelerde bulunan Bafra Hacınabi Spor Kulübü Başkanı İsa Köprü şunları söyledi:

GALİBİYETİ BAŞKANIMIZ SERVET ŞENGÜL' E HEDİYE EDİYORUZ

" Bugün aramızda bulunamayan ikinci başkanımız sayın Servet Şengül' ün babası hasta olduğundan dolayı; Başkanımız Kastamonu' ya gitmek zorunda kalmıştır. Başkanımızın babasına buradan geçmiş olsun diyor,  Allah' tan âcil şifalar diliyoruz.

Bu, 2- 0' lık galibiyeti de değerli başkan' ımız sayın Servet Şengül'  hediye ediyoruz.

SAMSUN' DAKİ MAÇI ZİHNİ ŞAHİN DE  İZLEDİ

Ayrıca; bizleri bugün yalnız bırakmayan başta eski SamsunBelediye Başkanı' mız sayın Zihni Şahin başkanımıza ve Bafra' dan kalkıp da buralara Kadar gelme nezâketinde  bulunan değerli yönetici arkadaşlarımıza, değerli taraftar grubumuza çok teşekkür ederiz.

BİZİMNİYETİMİZ VE AMACIMIZ BELLİDİR

Bizim niyetimiz ve amacımız bellidir. Bizler; artık Bafra'da bir şeylerin değişmesini herkesten çok istiyoruz. İnanan herkes de bizlere, bu takıma destek vermelidir.

O SENE BU SENE OLABİLİR

O sene, bu sene olabilir. Kısa sürede; güzel, uyumluve  başarılı bir takım kurduk. Gerçi, biraz maliyetli oldu fakat inşallah bunun da üstesinden hep birlikte geliriz.

3 HAFTADA 7 PUANLA  ZİRVEDEYİZ

Takımımız 3 haftada 7 puan alarak ne denli iddialı olduğunu zannedersem herkese ispatladı.

Biz bu işin peşini bırakmak istemiyoruz. Biz; Bafra lıların maddi ve manevi anlamda bizlerden desteklerini esirgemeyeceklerinden de hiç şüphemiz yoktur.

BU TARAFTARLAR ÇOK ŞEY ÖZLEMİŞ

Geçen hafta İç sahada oynadığımız Terme maçında gördük ki bu taraftar çok şey özlemiş.

 İnşallah o özlenen günlere hep beraber kavuşacağız. Bugün burada cansiperâne mücadele eden takımımızı, başta teknik heyet ve sporcu kardeşlerimizi yürekten tebrik ederiz.

İnşallah bundan sonraki maçlarımızın da aynı ciddiyet ve aynı güzellikler içerisinde  geçmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla "

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA