22 ŞUBAT 2020 Cumartesi 16:37
Güncel
Giriş Tarihi : 05-11-2019 18:02

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek

Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan TÜYAP Samsun Gıda Fuarı gerçekleştirilecek. 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan fuar ile gıda sektörünün kalbi aynı çatı altında atmış olacak.

 TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek

Profesyonel ihtisas fuarı olan Samsun Gıda Fuarı, 4. Kez 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde birçok markanın da katılımıyla gıda sektörünü yeni ürünle buluşturmaya hazırlanıyor.

Fuar hakkında açıklamalarda bulunan TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, "Gıda ürünleri ve teknolojileri sektörünün buluşma noktası olan SAMSUN GIDA 2019 Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı bu yıl 4 . kez sektörü bir araya getirecek. Fuar; T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, KOSGEB, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Türkiye Gıda İşverenleri Sendikası (TÜGİS), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Karadeniz Perakendeciler Derneği (KARADENİZ PERDER), Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD), Karadeniz Aşçılar ve Turizm Birliği (KATBİR)'nin destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanıyor. Birçok firma ve markanın katılımı ve en son ürün, hizmet ve teknolojilerinin sergileneceği fuar; her yıl olduğu gibi TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir" dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA