29 OCAK 2020 Çarşamba 21:16
Asayiş
Giriş Tarihi : 06-11-2019 10:05   Güncelleme : 06-11-2019 10:11

Samsun'da Uyuşturucu'dan 4 Şüpheli Yakalanarak Gözaltına Alındı

Samsun Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde bulundu. Konu ile ilgili 4 kişi gözaltına alınırken, Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: 

Samsun'da Uyuşturucu'dan 4 Şüpheli Yakalanarak Gözaltına Alındı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince arz ile mücadeleye yönelik yapılan çalışmada, Ayvacık İlçesi Çarşıköy Mahallesinde F. Ş. ve O.Ş. isimli şahısların yüklü miktarda kenevir bitkisi yetiştirerek elde ettikleri esrar maddesini irtibatlı oldukları şahıslara sattıkları yönünde bilgiler elde edilmiştir.

        Elde edilen bilgilere istinaden yapılan çalışmalarda F.Ş. ve O.Ş. isimli şahıslar Ayvacık İlçesi Çarşıköy Mahallesi girişinde aynı araç içerisinde 3800 gram esrar maddesi ile yakalanmış, akabinde şüpheli şahıslara ait ikamette yapılan aramada; 10.050 gram esrar maddesi elde edilmiştir.

        Olayın devamında şüpheli şahıslarla müşterek hareket ettikleri tespit edilen K.Ş. ile A.Ş. Ayvacık İlçesi Çarşıköy Mahallesindeki ikametlerinde yakalanmışlardır. A.Ş.’nin ikametinde yapılan aramada 550 gram esrar maddesi elde edilmiştir.

           Olayda toplam 14.400 gram esrar maddesi elde edilmiş olup, soruşturma kapsamında F.Ş., O.Ş., K.Ş. ve A.Ş. isimli şahıslar uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alınmışlardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA