22 ŞUBAT 2020 Cumartesi 16:06
Spor
Giriş Tarihi : 09-11-2019 17:02

Taraftarın Erkan Zengin Aşkı Bitmiyor

Kırmızı beyazlı taraftarlar, F.Karagümrük ile yollarını ayıran yıldız oyuncu Erkan Zengin’in transfer edilmesini istiyor. Yılport Samsunspor A.Ş’nin büyük ortağı Yüksel Yıldırım’a sosyal medya üzerinden mesaj yollayan taraftarlarda heyecanlı bir bekleyiş hakim.

Taraftarın Erkan Zengin Aşkı Bitmiyor

 Yılport Samsunsporlu taraftarlar, Fatih Karagümrük ile yollarını ayıran Erkan Zengin’in transfer edilmesini istiyor. Bu konuyla ilgili olarak Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’a sosyal medya üzerinden mesaj yollayan taraftarlar, yıldız oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyor. 

GÖZLER BÜYÜK PATRONDA 

Erkan Zengin’in transferinin gündemde olmadığını dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Mustafa Aztopal’a rağmen kırmızı beyazlı taraftarlar, büyük patron Yüksel Yıldırım ve Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’a bu konuda sürekli mesajlar yollayarak bu transferin mutlu son ile sonlandırılmasını talep ediyorlar. 

AZTOPAL AÇIKLAMIŞTI AMA 

Bakalım önümüzdeki günlerde Yüksel Yıldırım’ın Erkan Zengin ile ilgili düşünceleri ne yönde olacak. Öte yandın kırmızı beyazlı ekibin devre arasında transfer yapmayı düşünmediği Genel Menajer Mustafa Aztopal tarafından kamuoyuna duyurulmuştu. Aztopal, o açıklamasında ilk hedeflerinin teknik direktör konusunu çözüme kavuşturmak olduğunu da ifade etmişti. 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA