Advert

GEBZE’ DE MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN

Samsun Ondokuz Mayıs ilçesinde ikamet eden şair Alaeddin Dursun’ un eşi Havva Kaya Dursun’ un ağabeyinin oğlu Özgür Kaya ( 34 ) ile Bilecik Pazaryeri’ nden Şeyma Öztüfekçi’ nin ( 30 )kına gecesi ve Gebze’ deki nikah törenleri muhteşemdi.

GEBZE’ DE MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN

Mutlu Çiftler Şeyma veÖzgür’ ün yanısıra, gelinin annesi Fatma ve babası Ayhan Öztüfekçi ile damadın annesi Gülüzar ve babası İsmail Kaya’ nın bu mutlu gündeki sevinç ve mutlulukları görülmeye değerdi.

Gebze’ deki nikaha damadın İzmir’deki amcası Ahmet Kaya ve eşi, Almanya Berlin’den teyzesi Sare Dursun Çakmak, Karacabey, Gebze ve izmit’ ten akrabaları, damadın Ondokuz Mayıs ilçesindeki dayısı Alaeddin Dursun, Bursa ve İstanbul’ dan da akrabaları, kız tarafından ise bir otobüs dolusu ve 5 taksi insan nikaha gittiler.

Gelin ve damat Gebze’ de bir fabrikada çalışıyorlar. Düğüne damat ve gelinin aileleri katıldı.

Genç çiftlerin nikahını Gebze Belediye Başkanı adına görevli nikah memuru kıydı. Nikah şahitliğini ise damat tarafından amcası Hasan Kaya, kız tarafından ise Raşit Fidan yaptı.

Nikahları kıyılan genç çiftlerin aile evlenme cüzdanları , görevli nikah memuru tarafından gerçekleştirildi. Gebze Belediyesi olarak evli çiftlere Türk Bayrağı hediye edildi ve salon o anda alkışlarla inledi.

Oktay ZERRİN- Özel Haber- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”