Abdurrahman Çamaş Şehitliği ve mezarlık ziyareti gerçekleştirdi.

MHP Samsun 3. Sıra Milletvekili Adayı Murat Camadan, 2. Sıra Milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş, MHP İlçe Başkanı Barboros Turna ve ilçe yönetimi ile Bafra Şehitliği, MHP eski Belediye Başkanı Hasan Aslan, Camadan ailesinin mezarlığını ve Mustafa Yumurtacı'nın mezarlıklarını ziyaret etti.

Abdurrahman Çamaş Şehitliği ve mezarlık ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan Samsun Milletvekili Murat Camadan, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vatanı kanlarıyla koruyarak bizlere rahat nefes aldıran şehitlerimiz vaar oldukça bu vatan ebediyete kadar vaar olacaktır.
Abdurrahman Çamaş ise, Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ise  sabırlar diliyorum. Bilinsinler ki acıları hepimiz için aynıdır Cenab-ı Hak bu acıları tekrar yaşatmasın. Ama buna ihtiyaç duyulursa hepimizin de bu uğurda seve seve şehit olacağımız bilinsin. Devletimizde en üstten en alt kademeye kadar görev alan herkes, bu bilinci taşımaktadır. İnşallah bu acıları Cenab-ı Hak bizlere tekrar yaşatmaz şekilde konuştu.
Şehitlik ziyaretinden sonra, Abdurahman Çamaş, Murat Camadan, MHP İlçe Başkanı Barboros Turna ve yönetim Camadan ailesinin kabristanlığını, daha önce 2 dönem Bafra Belediye Başkanlığı yapan Hasan Aslan’ın kabristanlığını ziyaret ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”