ACAR BAFRA'DAN ADAY MI?

İYİ Parti'de Samsun eski milletvekili Mehmet Çakar'ın adaylığı neredeyse kesinlik kazanırken, Bafra'da ise Hüseyin Acar'ın aday gösterileceği öğrenildi.

ACAR BAFRA'DAN ADAY MI?

SON BİR ANKET YAPILACAK

İYİ Parti Samsun'da hareketli günler yaşıyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Anatavan Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Mehmet Çakar'ın ismi ön plana çıkarken, parti genel merkezinin bu hafta son bir anket çalışması yapacağı ve bu çalışmanın ardından büyükşehir belediye başkan adayını açıklayacağı öğrenildi.

ÇAKAR İLÇELERİ GEZİYOR

Samsun'un sevilen siyasetçisi Mehmet Çakar'ın büyükşehir belediye başkanlığı için aday gösterilecek olması partide büyük bir heyecan yaratırken ilçeleri de hareketlendirdi. İYİ Parti'nin 24 haziran seçimlerinde en çok oy alan ilçelerinden biri olan Bafra'da, İYİ Parti'den 3. sıra milletvekili adayı gösterilen Av. Hüseyn Acar'ın Bafra'dan aday olacağı konuşuluyor. ACAR

BAFRA'DAN ADAY MI?

Hüseyin Acar'ın özellikle büyükşehirde Mehmet Çakar'ın aday gösterilmesi halinde Bafra'dan aday olabileceği sinyalini verdiği ve yerel seçimlerlerde Bafra'da başarının kesin olarak geleceğini söylediği ifade edildi. Bafra'da 7 yıl MHP ilçe başkanlığı yapan ardından Meral Akşener'in partisi İYİ Parti'ye geçen Acar'ın Bafra'dan aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”