AK Parti Milletvekili A. Adayi Çapoğlu’na Temayül de Büyük İlgi

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayları temayül yoklamasına katıldı.

AK Parti Milletvekili A. Adayi Çapoğlu’na Temayül de Büyük İlgi

24 Haziran genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti Genel Başkanı tarafından adaylıkların açıklanması için, Milletvekilleri A. Adayları için temayül yoklaması yapıldı.

Bafra’nın sevilen iş adamlarından ve aynı zamanda siyasetçi olan Bafra Belediyesi Meclis Üyesi, AK Parti Milletvekili A. Adayı Ömer Çapoğlu Samsun’da yapılan Milletvekili A. Adayı temayül yoklamasına katıldı.

Yapılan temayül yoklamasında büyük bir ilgiyle karşılanan Çapoğlu, “ Seçimlerimize ve Adaylık sürecinin açıklanmasına az bir zaman kaldı. Bugün burada AK Parti ailemizin üyesi olan ve Milletimize hizmet için görev isteyen Milletvekili A. Adaylarımızın temayül yoklaması yapılacak. Temayüle katılan Ak Parti Ailemizin değerli temsilcilerine öncelikle teşekkür ediyorum. A. Adaylığı başvurumu yaptığımdan bu yana her kesimde sağolsunlar büyük ilgi görüyorum. Çıkmış olduğumuz bu yolda Allah bizleri ve AK Partimize mensup arkadaşlarımızı mahcup eylemesin. Biz partimiz Genel Başkanlığı tarafından Adaylık sıralamasına giremesekte, partimiz çatısı altında hizmetlerimize devam edeceğiz. Sıralamaya giren Adayımıza ise çalışmalarında destekçi olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”