AK Parti vekil Aday Adayı Ömer Çapoğlu`ndan Şahin`ne Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı İş Adamı Ömer Çapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Zihni Şahin`ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti vekil Aday Adayı Ömer Çapoğlu`ndan Şahin`ne Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı İş Adamı Ömer Çapoğlu, Büyük Şehir Belediye Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı Zihni Şahin`ni tebrik etti ve görevinde başarılar diledi.

Milletvekili Aday adayı Çapoğlu “daha sonra neden aday adayı olduğunu ve 24 Haziran`da seçilmeleri halinde Samsun için gerçekleştirmeyi düşündüğü projeleri Başkan Zihni Şahin ile paylaştı. Çapoğlu Amacımız en güzel şekilde Samsun`numuza hizmet etmektir.Milletvekili seçilmem durumunda şehirdeki bütün kurum ve kuruluşlarla ortak hareket ederek Samsun`nu Marka şehir yolunda mücadele edeceğini söyledi.Samsun’unun sosyal-ekonomik açıdan önemli bir şehir olduğunu aktaran Çapoğlu şehrin dinamiklerini ve önemini bildiklerini kaydederek, şehrin kalkınması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, genel siyaset ve Samsun`u konuşarak hoş bir sohbet gerçekleştirdiklerini ifade etti. 

Belediye Başkanı Seçen, "Her seçim döneminde olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde de bu kadar çok aday adayının olması partinin ne kadar güçlü olduğunu ortaya koyuyor. AK Partiye gönül veren herkes başımızın tacıdır” şekilde konuştu.

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı ,İşadamı Ömer Çapoğlu`na siyasi çalışmalarında başarılar diledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”