Ak Partili Bekir Keleş Vatandaşları Traş Etti

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş’in bugünkü durağı Yakakent ilçesi oldu.

Ak Partili Bekir Keleş Vatandaşları Traş Etti

Yakakent ilçesi Asmapınar Mahallesi’nde seçim çalışmalarını devam ettiren Bekir Keleş, bölge esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile sohbet eden Keleş, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı. 

Vatandaş sohbetlerinin ardından esnafların dükkanlarına giren Keleş, ilk olarak girdiği bir berberde, eline aldığı traş makinesi ile bir vatandaşı sakal traşı etti. Ardından ise sırasıyla tüm bölge esnafına ziyarette bulundu. Esnaflar vekil adayı Bekir Keleş’in ziyaretinden memnuniyet duyarak, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Tüm milletvekili adaylarının sahada seçim hazırlıklarını sürdürdüklerini dile getiren Bekir Keleş, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi. Durmak yok, yola devam. Bu slogan ile yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlerin desteği bizler için çok önemli. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için oldukça önem arz eden bir seçim olacaktır. Sizlerin de desteklerini bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”