Advert

AKCAGÖZ, BAYRAMDA DA İNCE’YE OY İSTEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun önceki İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bayramda seçim çalışması olmaz diyenlere inat, çat kapı ziyaretlerini sürdüren Akcagöz, İlyasköy Mahallesi’nde ziyaretlerde bulundu.

AKCAGÖZ, BAYRAMDA DA İNCE’YE OY İSTEDİ
 Muharrem İnce isminin, Samsunlular üzerinde pozitif bir etki uyandırdığını söyleyen Tufan Akcagöz, “Muharrem İnce, doğal ve halktan biri. Yapmacık bir tavır içerisinde değil. Bu doğallık, hemen halka geçiveriyor. Vatandaşa, ‘Size asla yalan söylemeyeceğim.’ sözü ise bu seçim döneminin belki de en önemli sözüdür. Çünkü herkes biliyor ki, yalanlarla idare edilir olduk. Bugün ak dediğine, yarın kara diyen bir siyasi iktidarla karşı karşıyayız. Siyasi iktidar için, bugün matah olan yarın tukaka olabiliyor. Birbirleriyle zıt onlarca sözlerini bulabilirsiniz. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce, vatandaşa asla yalan söylemeyecek. Yönetim anlayışının temelini, dürüstlük üzerine kuracak. Dürüst bir lider geliyor. Doğal, halktan biri. Diğeri ise, o da halkın içinden geldi ama vatandaştan kopalı çok oldu. Artık o bir saraylı. 24 Haziran, halkın saraylılara ders verme tarihi olarak yazılacaktır. Ülke saraydan idare edileli beri ekonomi tarumar. İnsanlarda huzur kalmadı. Toplumsal kutuplaşma arttı. Sureti haktan görünen menfaatçiler arttı. Bunların hepsine bir ders verme zamanıdır. Muharrem İnce için destek istiyorum. Benim bir oyumdan ne olur demeyin. Bir oyla saraylar yıkılır, yerine herkesin özgür olduğu, hukukun üstün tutulduğu bir ülke kurulur.” dedi. 
           AKP’ye yakın medya organlarının provokasyon peşinde olduğunu savunan Tufan Akcagöz, “Yandaş medya çalışıyor. Onların işleri de bu. Provokasyon yapmak. Bu huylarından hiç vazgeçmediler. Çünkü ekmekleri bundan geliyor. Selahattin Demirtaş ve HDP üzerinden, seçim propagandamızı sabote etmeye çalışıyorlar. İşleri güçleri fitne. Cumhuriyet Halk Partisi’nin ittifak yaptığı partiler bellidir. Bunların içinde HDP yok. Demirtaş ise, Yüksek Seçim Kurulu’nun resmen tanıdığı ve aday olarak açıkladığı, kabul ettiği biri. Kim kimle yakınlaşıyor, kim kimin dümen suyunda iş görüyor, millet bunların hepsini görüyor. Diyarbakır meydanında Abdullah Öcalan’ın mektubunu okutan kimdi? Ya Oslo’da bizzat teröristlerle görüşen. Habur’u teröristlere açan, çadır mahkemelerinde bunları serbest bırakan kimdi? Şimdi, HDP üzerinden saldırmaya çalışıyorlar. HDP, bu ülkenin legal bir siyasi partisi. Onlar da siyasi çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu tip sözde uyanıklara yine Muharrem İnce en güzel cevabı verdi. Evet, Muharrem İnce’nin mitinglerinde HDP’liler olabilir ama dikkatten kaçmasın ki, yıllardır AKP’ye oy vermiş, şimdi Muharrem İnce’nin yanında olan AKP’liler de var. İşte asıl rahatsız oldukları konu budur. Seçmen gidiyor. Elde tutamıyorlar. Ne yapsalar olmuyor. Muharrem İnce bu seçimi kazanacak.” diye konuştu. 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”