Advert
Advert

ALAÇAM İYİ PARTİ'DEN DAVET

Alaçam İYİ Parti İlçe Başkanı Ersin Kıcır hemşerilerini partisinin kongresine davet etti. Kıcır yaptığı açıklamada “ Türkiye İYİ olacak hedefi ile çıktığımız yolda Alaçam ilçe Başkanlığımızın yapacağı 1.olağan kongreye tüm hemşerilerimi davet ediyorum. Hemşerilerimin katılımlarından büyük mutluluk duyacağım” dedi.

ALAÇAM İYİ PARTİ'DEN DAVET

TÜM HEMŞERİLERİMİ DAVET EDİYORUM. 

İYİ Parti Alaçam ilçe Başkanı Ersin Kıcır partisinin yapacağı 1.olağan kongresi için davet yaparak kongre hakkında bilgi verdi. Kıcır yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye İYİ olacak hedefi ile çıktığımız yolda Alaçam ilçe Başkanlığımızın 29 Nisan Pazar günü saat 11.00’de Muhtarlar Derneği Toplantı salonunda yapacağımız 1.olağan kongreye tüm hemşerilerimi davet ediyorum

TÜRKİYE'NİN ALTERNATİFSİZ OLMADIĞINI ORTAYA KOYDUK.

 Hemşerilerimin katılımlarından büyük mutluluk duyacağım. Önümüzde 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri bulunmaktadır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi Cumhurbaşkanı adayımızdır. İYİ Parti olarak bu seçimlerin önemini ve İYİ Partinin ülkemizin problemlerine karşı çözüm önerilerini halkımıza anlatacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’e ülkemizin her yerinde büyük ve coşkulu bir ilgi bulunmaktadır. Türkiye’nin alternatifsiz olmadığını ortaya koyduk.

HALKIMIZ İYİ PARTİ'Yİ BİR UMUT OLARAK GÖRMEKTEDİR.

Milletimiz ile her buluşmamızda, ziyaretimiz ve faaliyetimizde bunu görmekteyiz. Halkımız İYİ Partiyi bir umut olarak görmektedir. Bu umut boşa çıkmayacaktır. 24 Haziran tarihinde ülkemiz ve milletimiz için yeni ve güneşli günler başlayacaktır. İYİ Parti her türlü haksızlıklara, baskı ve engellemelere boyun eğmeden, teslim olmadan mücadele ederek karşı durmuş milletimizle bir ve beraber olmuştur. Bu mücadele 24 Haziranda zaferle sonuçlanacaktır.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”