ARSLAN: GÖNÜLLERDE TAHT KURDUK

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, İlkadım'da şimdiden gönüllerde taht kurduklarını, gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinin ise kendi dönemlerinde olacağını söyledi Kaynak: Arslan: İlkadım'da Gönül Belediyeciliği Zamanı

ARSLAN: GÖNÜLLERDE TAHT KURDUK

GÖNÜLLERDE TAHT KURDUK

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, İlkadım'da gönüllerde taht kurmak için aday olduğunu seçilmeleri halinde ilçede yeni bir dönemin startını vereceğini söyledi. Gönül belediyeciliği ile halkla her zaman el ele gönül gönüle olacaklarını ifade eden Arslan; 'İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışını hakim kılan yeni, güçlü ve güvenilir bir anlayışı benimsiyoruz' dedi.

BİZ İNSANIMIZI SEVİYORUZ

Siyaseti halkla birlikte yapacaklarını, halka rağmen siyaset anlayışının Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte geride kaldığını dile getiren Arslan; 'Sayın Cumhurbaşkanımız siyaseti her zaman halkla birlikte yaptı. Bizlerde onun çizdiği yolda aynı şekilde devam edeceğiz. Biz insanımızı seviyoruz onlarda bize sevgimizin karşılığını saha da hep gösterdiler. İlkadım halkına ne kadar teşekkür etsek azdır' diye konuştu.

HAKKIMIZ DA HAYIRLISI OLSUN

19 Ocak'ın hem Samsun hem de İlkadım için tarihi bir gün olacağını sözlerine ekleyen Arslan; 'Bildiğiniz gibi Sayın Cumhurbaşkanımız 19 Ocak'ta Samsun'da olacak ve tüm ilçe belediye başkan adaylarımızı da açıklayacak. İlkadım her zaman yeniliklere açık bir ilçe olmuş ve büyüklüğü de oradan gelmiştir. O gün bizler için de tarihi bir gün olacak. Her zaman söylüyorum bugün de Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin' şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”