Advert

ARSLAN: İLKADIM'DA TARİH YAZMAYA ADAYIZ

İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, İlkadım'da rekor oy alarak başkan seçileceğini söyledi.

ARSLAN: İLKADIM'DA TARİH YAZMAYA ADAYIZ

2019 seçimleri öncesinde AK Parti'de heyecan dorukta. Yakın bir zamanda açıklanması beklenen ilçe belediye başkan adaylıkları öncesinde İlkadım'ın iddialı adaylarından Musa Arslan, Ilkadım'da tarih yazacaklarını söyledi.
7 aydır İlkadım'da gece gündüz demeden çalıştıklarını ve halkla tam olarak bütünléştiklerini kaydeden Arslan" Her siyasi görüşten insanlarla birlikte olduk, onları dinledik ve isteklerini not ettik. Bir belediye başkanı halkının isteklerine cevap veremiyorsa orada sorun var demektir. Siyasi ayrım yapmadan tek vücut olmuş durumdayız. Bunun yolu da sevgiden saygıdan geçiyor." dedi.

İlkadım'da her kesimden insanın yaşadığını ve zor bir ilçe olduğunu sözlerine ekleyen Arslan" Bütün mesele insanımızın dilinden anlamaktan geçiyor. Siz önce onları seveceksiniz, insanı seveceksiniz onlarda sizin samimiyetinize güvenip sizi sevecekler. Bunu başardığınız takdirde yolun yarısını tamamlamış olursunuz. Hizmetlerinizi de tam anlamıyla yerine getirdiğinizde işte orada başarı kaçınılmaz olur." diyerek sözlerini tamamladı.

 
 
 
 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”