Advert
Advert

Ayşe Üstünel Dağdelen aday olacak mı?

SAMKON Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mete Koca, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim öncesi SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen'i mecliste görmek istediklerini söyledi Kaynak: Ayşe Üstünel Dağdelen aday olacak mı?

Ayşe Üstünel Dağdelen aday olacak mı?

SAYSİAD (Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler Ve İş Adamları Derneği) Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen'i 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerde mecliste görmek istediklerini belirten İstanbul'da yaşayan iş adamları sosyal medya üzerinden bir kampanya başlattı. SAMKON Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mete Koca, halen SAYSİAD başkanlığını başarıyla yürüten Ayşe Üstünel Dağdelen'i mecliste görmek istediklerini ifade etti. SAYSİAD Başkanı Üstünel'in göreve geldiği günden bu yana başarılı performansıyla göz doldurduğunu ve Samsunluların gururu olduğunu belirten Koca: 'Sivil toplum örgütlerinde önemli görevler icra eden Samsunluları artık mecliste görmek istiyoruz' dedi.

SAMSUNLULARIN GURURU OLUR

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açklamada; 'Bugün Sayın Devlet Bahçeli ve Sayın Tayyip Erdoğan’ın Erken seçim süreci ile ilgili görüşmesi sonrasında 24. Haziran 2018 tarihi belirlenmiş. Bu açıklama sonrası bir çok hemşehrimizden telefon aldım. Samsun STK’ları içerisinden Milletvekili çıkartabilecek miyiz? sorusuna muhatap oldum. Kıymetli hemşehrilerimizle konuşmalarımızda ortak bir noktada buluştuğumuzun kanaatindeyim. Eğitimli, görgüsü yüksek, toplumsal kabul görecek, gelişmiş dünyayı takip eden ve en önemlisi Samsun STK’ları içinde aktif sorumluluk almış bir isim ön plana çıkmıştı. Eğer kendisi de kabul ederse SAYSİAD Genel başkanımız Av. Ayşe Üstünel Dağdelen hanımefendiyi Samsun STK’larını temsilen Parlementoda görmek isteriz.' açıklamasında bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”