Advert

Bafra İYİ Parti`den iftar programı

Samsun`un Bafra ilçesinde Bafra İYİ Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programı Bafra Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

Bafra İYİ Parti`den iftar programı

Bafra Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına İYİ Parti Samsun Milletvekilleri Adayları, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığı, partililer ve muhtarlar katıldı. Programda  İlçe Başkanı Zafer Bektaş: İYİ Parti'nin seçimlerde büyük bir başarı yakalayacağını belirten Bektaş,'Hem Türkiye genelinde hem de Samsun'da partimiz çok ciddi sayıda milletvekili çıkaracaktır. Aynı zamanda Sayın genel Başkanımız Meral Akşener'de Türkiye'nin yeni cumhurbaşkanı olacaktır. dedi.

Sokağın sesi bunu gösteriyor

Samsun'daki seçimlerden çok umutlu olduğunu ve en az 3 vekil ile Samsun'u temsil edeceklerini belirten Bektaş;'Bafra, İYİ Partili hemşehrilerimizin yoğun olduğu ilçelerden biridir. Bizler perşembenin gelişini Çarşambadan görebiliyoruz.Dedi.

 İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar ise konuşmasında, “Davetimize katılan değerli arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum. Önümüzde bir baskın seçim var. Türkiye`de dengelerin değişmesi başladığında İYİ Parti gündeme geldiğinde hemen süratle seçime gidildi. Bu seçimde İYİ Partinin seçime girmemesi için her türlü engellemeler yapıldı. Ama unuttukları bir şey vardı milletin kurduğu bu partinin önüne geçilmesi mümkün değildi. Seçimlerin zamanında yapılması lazım diyen zihniyete ne oldu da seçime gidiliyor. Bugün ne içeride ne dışarıda ülkenin itibari kalmadı. Tarım dahi yapılamaz hale geldi. Meral hanım diyor ki mazot 3 lira olacak. Bu kolaylıklar sağlanacak diyor. Türkiye kendi kendine yeter. Ama maalesef samanımız dahi ithal geliyor. Nereden bakarsanız bakın Samsun`da üretime dâhil bunların döneminde hiç bir şey göremezsiniz. Denizdeki balığı dahi satıyorlar” dedi.

Yaşar`ın ardından konuşan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Acar, Davetimize icabet eden muhtarlarımıza sivil toplum kuruluşları temsilcilerimize basınımıza teşekkür ediyorum. Nasıl bayram bizler için önemliyse 24 Haziran`da bu havada birlik beraberlik içerisinde tamamlanmasını istiyoruz.dedi. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”