Advert
Advert

BAFRA NAZMİYE DEMİREL ORTAOKULU' NDA KERMES

Bafra' nın güzide ve başarılı okullarından biri olan Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu 23 Nisan Pazartesi günü sabahı, okul bahçesinde düzenenen Kermes, öğleden sora geç saatlere kadar devam etti.

BAFRA NAZMİYE DEMİREL ORTAOKULU' NDA KERMES

Kermeste, birbirinden güzel, lezzetli ve damak tadına cevap veren bir çok yiyecek davetlilerein beğeni ve iştahına sunuu.

Okula maddi destek kazandırılması amaçlanan Kermes' e Okul Müdürü Zihni Öztürk, Müdür Yardımcısı Tugay Kökkülünk, Mahalle Muhtarı Yusuf Kavak, okul öğretmenleri, öğrenciler ile veliler ve konuklar katıldı.

Düzenlenen etkinlikte, okul öğrencieri ağızdaki yumurtayı düşürmeme yarışması, halat çekme yarışması, çuval yarışması ve sandalye kapma gibi yarışmalar yaptılar.

Yarışmalar, izleyenlerin adeta nefesini kesti. Heyecan ve büyük bir çekişmenin yanı sıra öğrenciler de sınıf arkadaşlarınca büyük tezahüratta bulundular.

Ayrıca, okul folklor ekibi de müzik eşliğinde güzel ve hareketli oyunlar sundu.

Okul Müdürü Zihni Öztürk, Kermes' i hazırlayan ve başarıyla sergileyen idareci, öğretmenler, öğrencier ve tüm emeği geçenlerle velilere teşekkür edip kutladı.

Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayarmı gibi böyle anlamlı bir günü gerçeleştiren herkese teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”