Advert
Advert

BAFRA'DA ÇAMAŞ SESLERİ...

Bafra MHP ilçe başkanlığından istifa ederek MHP'den milletvekili aday adayı olan Abdurrahman Çamaş'a partililer büyük il gösteriyor.

BAFRA'DA ÇAMAŞ SESLERİ...

BAFRA, ÇAMAŞ'I İSTİYOR

MHP'nin Bafra'da duayen isimlerinden biri olan, MHP Bafra ilçe başkanlığından istifa ederek MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı olan Abdurrahman Çamaş'ı partililer milletvekili listesinde görmek istiyorlar. MHP'nin her dönem kalesi konumunda olan Bafra'nın stratejik önemi olduğunu belirten Bafralılar:'Çamaş, çok genç yaşlarından bu yana Bafra'da ülkücü hareketin simge isimlerinden biri olmuştur. Partisinin verdiği her görevi layıkıyla yerine getirerek en zor dönemlerde bile MHP bayrağını onurlu bir şekilde taşımıştır.' dedi.

BAFRA'NIN ÖZ EVLADI

MHP samsun Milletvekili Aday Adayı Çamaş'ın milletvekili seçildiği takdirde Bafra'ya ve Samsun'a ciddi hizmetler vereceğinden en ufak bir kuşku duymadıklarını belirten Bafralılar 'Biz memleketimizin sorunlarını, özlemlerini bilen isimlerin mecliste bizi temsil etmelerini istiyoruz. Çamaş, Bafra'nın öz evladı ve memleket insanıdır.

Bafra'ya da layıkıyla hizmet edeceğini biliyoruz. MHP'yi tekrar şaha kaldıracak Bafra'daki en etkili isim Sayın Çamaş'tır. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”