BAFRA’DA İYİ PARTİ'YE İYİ ADAY

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için partilerde canlılık ve büyük bir heyecan yaşanıyor.

BAFRA’DA İYİ PARTİ'YE İYİ ADAY

Seçimlerin iddialı partilerinden olan İYİ Partide bir yandan Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener için başlatılan imza kampanyası diğer yandan ise milletvekilliği aday adaylığı heyecanı yaşanıyor.

Bu gelişmeler yaşanırken, İYİ Parti  Samsun milletvekili aday adaylarının çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.Bafralıların yakından tanıdığı Bafra'nın evladı Uzman Dr. Gökhan Öcal’ın   adı siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı.Uzman Dr. Gökhan Öcal Aday adayı olduğu, ancak İlk açıklamasını Doğduğu şehir Bafra İYİ Parti Teşkilatında yapacağı siyasi kulislerde konuşuluyor.

UZMAN DR.GÖKHAN ÖCAL KIMDIR?

13.01.1975 tarihinde Bafra’da doğdu. İlk ve ortaokulu Gazi ve Cumhuriyet okullarında tamamladı. Samsun Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 1998 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi TIP Fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede Kadın ve Doğum hastalıkları uzmanı olarak 2004 yılında ihtisasını tamamladı. Başarılı  Uzman Dr. Gökhan Öcal, Aktif olarak samsunda özel bir hastanede görev yapmakta.

Uzman Dr. Gökhan Öcal Lise çağına kadar Bafra’nın Hacınabi mahallesinde ikamet etti. Babası emekli tütün eksperi, annesi Bafra Kız Meslek Lisesinden emekli edebiyat öğretmeni olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”