BAŞARILI HEKİM SİYASET ARENASIN'DA

İYİ Parti Samsun'da aday adayları belli olmaya başladı. Bafralı Uzman Doktor Gökhan Öcal partisinden aday adayı olduğunu yaptığı basın toplantısıyla açıkladı.

BAŞARILI HEKİM  SİYASET ARENASIN'DA

BAFRALI GENÇ HEKİM İYİ PARTİ'DE

İyi Parti’nin en güçlü olduğu illerden biri olan Samsun’da aday adayları kendilerini göstermeye başlarken. Bafra'nın öz evladı ve Bafra doğumlu Uzman Doktor  Gökhan Öcal'ın İyi Parti’den aday adayı olması Bafra'da büyük bir sevinçle karşılandı. Yıllardır başarılı bir hekim olarak hem Samsun’da hem de Bafra'da sevilen ve takdir gören bir isim olan Öcal'ın İyi Parti listesinde olacağı konuşuluyor.

TÜRKİYE'DE YENİ DÖNEM BAŞLAYACAK

Yaptığı basın toplantısında Meral Akşener'le Türkiye'de yeni bir değişimin başlayacağını belirten Öcal;'Bizler cesurlar hareketinin başlattığı bu siyasi arena da yerimizi alabilmek, önce memleketimize sonra da Türkiye'ye hizmet edebilmek için bu yola çıkmış bulunuyoruz. İyi Parti bu seçimlerde Türkiye'de halkımızın yüksek teveccühü ile damgasını vuracak ve 24 Haziran seçimleri sonrası İyi Parti ile yeni bir dönem başlayacaktır.' diye konuştu.

BAFRALILARDAN GENÇ SİYASETÇİYE DESTEK

Uzman Doktor Gökhan Öcal'ın Bafra'da İyi Parti'den aday adayı olması Bafralılar tarafından heyecanla karşılanırken, Bafralılar;'Bizler yıllarca aynı isimlerin aday  olup bizleri mecliste iyi bir şekilde temsil edememelerinden dolayı ciddi anlamda tepkiliyiz. Bafra siyasetinde artık yeni yüzler görmek istiyoruz. Gökhan Öcal hem genç bir hekim şimdi ise siyasette yeni bir yüz olarak bizleri en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.' şeklinde konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”