Advert

Başkan Bektaş :İş Gücüne Katılım Oranı Artacak!

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş seçim gezilerini aralıksız sürdürüyor. Bektaş:“ İyi bir TÜRKİYE için yola çıkıyoruz, İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş bir milletiz.

Başkan Bektaş :İş Gücüne Katılım Oranı Artacak!

İş Gücüne Katılım Oranı Artacak!

Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş : İYİ Parti İktidarında, İş gücüne katılım oranını arttırabilmek için çalışma saati ve prim ödemelerine yönelik esnek iş gücü piyasası düzenlemeleri yapacağız. Kadınlarda işgücüne katılım oranını %32’den %50’ye çıkaracağız. Kamuda kadın yöneticilerin oranını %30’a çıkaracağız

Aile Danışman Merkezleri Geliyor!

Aile kurumuna olan inanç ve güvenin artması, ailenin güçlenmesi, huzur ve refahının korunması amacıyla evlilik öncesi eğitim ve aile danışmanlık hizmetlerini geliştireceğiz. Ailelerin problemlerine çözüm getirmek, kadın ve çocukların şiddete uğradıklarında, bilgi, hukuki destek alabilecekleri, uzmanlaşmış personele sahip “Aile Danışma Merkezleri”ni her mahallede oluşturacağız. Bu merkezlerde yerel ihtiyaçları adresleyen, sonuç ve etkileri düzenli olarak ölçülen, ebeveyn eğitimi, çocuk suçluluğunun azaltılması uyuşturucu vb. konularda farkındalık ve bilgilendirme  programları düzenleyeceğiz.
 

İYİ Kart ile ihtiyaç Sahiplerine Maaş, Ulaşım ve Gıda Desteği Vereceğiz.  

İYİ KART uygulaması ile düzenli geliri olmayan ailelere aylık net asgari ücretin yarısı tutarında nakdi düzenli gelir sağlayacağız. Bu kart ile işsizlere ve ailelerine süre kısıtlamasına bağlı olmaksızın ulaşım ve gıda desteği vereceğiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”