Başkan Ömer Süslü Esnaf Bizim Can Damarımız Dedi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve il yöneticilerinden oluşan heyet Tekkeköy İYİ Parti İlçe Başkanı Gülay Aydın ile birlikte Tekkeköy’de esnaf ziyaretlerinde bulundu

Başkan Ömer Süslü Esnaf Bizim Can Damarımız Dedi

Tekkeköy ilçesinde düzenlenen esnaf ziyaretinde halkın İYİ Partilileri bağrına bastığı gözlemlendi. Ziyaretler esnasında halkın İYİ Parti’yi bir umut olarak değerlendirdikleri ve kötü giden hayat standartlarının değişmesi için artık bir umut olarak gördüklerini ifade ettiler.

ÇİFTÇİ DERT YANIYOR

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü ve İlçe Başkanı Gülay Aydın’ın ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dile getiren esnaflar, “Can boğazımıza kadar geldi. Buradaki esnafların birçoğu yine çiftçilikle geçimlerini sağlıyor. Mazot ateş pahası, bankalardan çektiğimiz çiftçi kredilerini bile ödeyemiyoruz. Birçok çiftçinin arazi elinden gitti. Hükümet bize bu şekilde mi sahip çıkıyor. Pırlantanın ve yatların Özel Tüketim Vergisi ödemediği bu ülkede zengin kollanıyor fakir sömürülüyor. Kendi ektiğimiz ürünün kıymeti yok. Köylülere destekleme adı altında verdikleri yardım parası, yangına damlatılan tek damla su niteliğinde. Biz boğazımıza kadar dert dolduk” tarzında eleştirileri sık sık dile getirdiler.

TÜM ÇABA HAK VE ADALET İÇİN

Tekkeköy ziyaretinde hiçbir esnafı atlamadan dolaşan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, “ Esnaf bizim can damarımız. Ekonomi ve hayatın gerçekleri esnafın içinde yer alıyor. Hükümet halkın sesine kulaklarını tıkamış durumda. Atatürk’ünde dediği gibi köylü milletin efendisidir. Saraydakiler ve yanında yer alanlar kendi vatandaşına üçüncü sınıf muamelesi yaptıkları sürece bu halk sandıklarda cevabını çok ağır verecektir. Bizler kadın erkek, zengin fakir, ırk ve din ayrımı yapmadan insana insan olarak değer veriyoruz. Önceliğimiz insanların daha refah ve iyi şartlar altında yaşamaları. Gençlerin işsizlikle en verimli çağlarını sokaklarda iş arayarak geçirmeleri kabul edilemez. 15 yıldır daha fazla dışa bağımlı hale gelmekten başka bu ülkeye katmış oldukları bir değer yok. Bizlerin tüm çabası insanlık ve adalet için. Vatandaşların korku zincirini kırmalarını ve hep beraber aydınlık günler görebilmek adına İYİ Parti’ye desteklerini yapmış olduğumuz ziyaretlerde dile getiriyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”