BU ŞEHRE VEFA BORCUMUZU ÖDEMEK İSTİYORUM

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu siyasetin hızlandığı dönemde habereko.com'a özel açıklamalarda bulundu.

BU ŞEHRE VEFA BORCUMUZU ÖDEMEK İSTİYORUM

Samsun'a hizmet etme yolunda   milletvekilliğine aday adayı olduğunu belirten Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu ;'Bizim bu şehirle ilgili özlemlerimiz, yapacaklarımız var. Nasip olur da milletvekili seçildiğimiz takdirde Samsun`na ve yaşadığım şehir  Bafra’ya hizmet etmek, vefa borcumuzu ödemek istiyorum' dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

AK Parti’nin var olan hizmet bayrağını çok daha ileriye taşımasına katkı vermek istediğini belirten  Aday Adayı Ömer Çapoğlu, “2023 hedefleri olan Türkiye’de hedeflere her alanda katkı vermek istiyorum. Bunun içinde ‘durmak yok yola devam’ anlayışıyla hızlı bir şekilde sürece katıldık. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasına katkı vermek onun bir parçası olmak şahsımı  mutlu edecektir.

ALLAH’IN İZNİYLE KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’mizi inşallah daha ileriye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizler bütün hemşerilerimizle aynı gönül dilini konuşan, büyük bir siyasi hareketin mensuplarıyız. Atacağımız her adımda, yapacağımız her hizmette bu büyüklüğü, bu kucaklayıcı ve sorumlu tavrı göstereceğimizden Allah’ın izniyle kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”