ÇAMAŞ: ATAKUM'DA DOLUDİZGİN

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, Atakum’da esnafları ziyaret ederek, halkla iç içe olmaya devam ediyor.

ÇAMAŞ: ATAKUM'DA DOLUDİZGİN

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, Atakum Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Uncu, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Sekreteri Emin Usta ile beraber Atakum ilçesinde esnafları ziyaret ederek halkla beraber oldu.

Abdurrahman Çamaş ziyarette, Türkiye’nin bu zor günlerin de üstesinden geleceğine ve birlik beraberlik olduğunda Türkiye’nin önünde kimsenin duramayacağını belirtti. Türkiye’nin dolarla kurulmadığını da söyleyen Çamaş, Türkiye dolarla kurulmadı ki dolarla batsın diyerek, emparyalist güçlere boyun eğmeyeceklerini belirtti.

Atakum sahilinde bir grup genç ile sohbet eden Milletvekili Abdurrahman Çamaş, gelecek sizlerin elinde, sizler bu ülkenin temel taşısınız, sizler bizlerin yarınlarısınız 24 Haziran’da ise doğru karar vereceğinize olan inancım tamdır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”