Çamaş Huzurevindeki Anneleri Unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş’tan 75. Yıl Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Çamaş Huzurevindeki Anneleri Unutmadı

 

Anneler Günü nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş 75. Yıl Huzurevinde kalan yaşlıları unutmadı. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş yaşlıların ellerini öpüp karanfil verdi.  Duygulu anların yaşandığı ziyarette Çamaş ile huzurevi sakinleri uzun uzun sohbet etti.

Çamaş “Dünyadaki en güçlü sevgi anne sevgisidir. Annelerimiz toplumun şekillenmesinde de önemli bir rol üstlenirler. Bizleri yetiştiren, ömür boyu kalbinde bir çocuk olarak gören, ‘Cennet Anaların ayakları altındadır’ hadisine layık olan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın gününü kutluyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Yeni Müdür’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili A. Adayı Abdurrahman Çamaş göreve yeni başlayan Bafra 75. Yıl Huzurevi Müdürü Hasan Zeren’i de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”